Konsultant ds. żywienia

Kilka lat temu zostałam praktycznie siłą zaciągnięta na siłownię i od razu ją pokochałam. Nigdy nie miałam problemów z wagą, ale komentarze, że jestem chuda były dla mnie bolesne. Zrozumiałam, jak dotkliwe mogą być oceny dotyczące wyglądu i wagi. Wiem też, że zdrowe odżywianie nie musi być ciągłymi wyrzeczeniami i męczarnią. Dlatego zdobyłam niezbędną wiedzę, aby móc pomagać innym w zmianie sposobu odżywania na zdrowy, a zarazem przyjemny.

Obecnie prowadzę konsultację, układam plany żywieniowe zarówno w studiu FitAntresola jak też współpracuję z podopiecznymi online. Pomagam zrozumieć, iż małe zmiany mogą przynieść wielkie efekty. Wiem, że życie jest zbyt krótkie aby składało się tylko z wyrzeczeń. Wiem, że brak czasu nie pozwala na przygotowywanie wymyślnych potraw. Wiem też, że nie każdy lubi jarmuż lub szpinak. Chcę przekonać innych, że zdrowe jedzenie to nie „dieta” tylko codzienne nawyki. Czasami wystarczy niewiele aby osiągnąć swój cel.

Chcę pomóc innym zrozumieć jak ważnym elementem jest jedzenie, jaki ma wpływ na komfort naszego życia, a nawet na codzienny nastrój

Masaż

Do zdrowia podchodzę holistycznie. Wiem, że często zmęczenie, stres, zła dieta, praca i wiele innych czynników odbija się negatywnie na kondycji naszego ciała. Szukając naturalnych sposobów radzenia sobie z dolegliwościami zainteresowałam się masażem. Już podczas wykonywania pierwszych zabiegów utwierdziłam się w przekonaniu, że dotyk jest jednym z najzdrowszych naturalnych „leków”. To moi podopieczni przekonali mnie, że ciepło i odpowiedni nacisk pozytywnie oddziałuje nie tylko na jednostki bólowe ale również poprawia samopoczucie. Masaż to wyjątkowy zabieg, wymagający specjalnej oprawy – dotyk w połączeniu z muzyką i zapachem niweluje napięcia, odpręża i pomaga w regeneracji sił witalnych.

Specjalizuję się w masażu klasycznym , relaksacyjnym oraz bańka chińską.