Masaż znany i stosowany jest już od 3000 lat. Jego dobroczynne działanie sprawiło, że na przestrzeni wieków zyskał na popularności, a sposoby wykonywania go rozwinęły się. Prawidłowo wykonany masaż ma właściwości lecznicze oraz wyszczuplające. Najczęściej służy jako naturalne rozwiązanie na bóle mięśni i kręgosłupa, pomaga przywrócić sprawność fizyczną, poprawia przemianę materii, uwalnia od stresu, relaksuje oraz ujędrnia. Oferujemy:

Masaż klasyczny – to najpopularniejsza forma masażu o wielu zastosowaniach. Ma działanie zdrowotne oraz kosmetyczne, poprawia sprawność mięśni i ciała, pobudzając tkanki, regeneruje, poprawia ukrwienie. Masaż można wykonać na konkretnej partii ciała (np. masaż pleców, stóp) lub na całe ciało.

Masaż relaksacyjny – pomoże w uspokojeniu organizmu, odprężeniu i rozluźnieniu napięć mięśni, poprawi nastrój i samopoczucie. Masaż wykonywany jest spokojnie co sprzyja rozluźnieniu i relaksacji. Bardzo przydatny w stanach przemęczenia oraz długotrwałego stresu.

Masaż bańką chińską – wykonuje się wytwarzając niewielkie podciśnienie. Masaż ten silnie pobudza krążenie krwi i limfy, przez co pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, reguluje przemianę materii, wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, działa antycellulitowo i modeluje sylwetkę.