Trener personalny

Z pasji jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness i konsultantem ds. żywienia. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym dzielę się nie tylko na treningach, ale prowadząc również zajęcia edukacyjno-dydaktyczne w szkołach policealnych – ucząc m.in. przyszłych trenerów personalnych. Na co dzień współpracowałam z klubami CityFit Toruń-Plaza oraz Centrum Formy w Toruniu.

Na treningach pomagam przede wszystkim kobietom, poprzez aktywność fizyczną zadbać o ciało, umysł i duszę, aby zdrowe i silne mogły stawiać czoła trudom i czerpać radość z każdego dnia. Bez względu na to ile mają lat i na jakim etapie życia się znajdują, czy np. od lat nie były aktywne i chcą teraz zrobić coś dla siebie, czy pracują przy biurku i chcą zadbać o swój kręgosłup, czy chcą przygotować swoje ciało do ciąży, czy chcą latem z dumą kroczyć po plaży – pomagam im osiągnąć ich cel.

Jako kobieta wiem jak trudno jest współczesnej kobiecie sprostać wszystkim wymaganiom stawianych samej sobie, narzucanym przez rodzinę, środowisko, media. Posiadam wiedzę i doświadczenie dotyczące treningu kobiet, zarówno chcących poprawić swoją sylwetkę i nastrój, chcącym zadbać o zdrowie i dobrze się czuć. Moje treningi to nie tylko ciężka praca, ale też dobra zabawa.

Poprzez swoją pracę i zaangażowanie chcę przekonać ludzi, że ćwiczenia i zdrowe nawyki żywieniowe, to najlepszy sposób na silne i seksowne ciało, na energię i radość każdego dnia. Stawiam sobie również za cel obalenie mitu, że siłownia to miejsce tylko dla młodych. W przeszłości aktywność fizyczna pomogła mi poradzić sobie z permanentnym stresem związanym z pracą jaką wykonywałam. Chcę teraz dać innym możliwość przekonania się, że ćwiczenia to najprostszy i najtańszy sposób dbania o własne zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.